Atalanta - Udinese, wynik meczu - 2-0

W meczu 22. kolejki włoskiej Serie A Atalanta pokonała Udinese 2-0. Spotkanie odbyło się w Gewiss Stadium, a obie bramki padły już przed przerwą. Zespół gospodarzy pewnie kontrolował przebieg gry, zdobywając cenne trzy punkty.]]>

Relacja z meczu Atalanta - Udinese

Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00 na stadionie Gewiss Stadium pomiędzy drużynami Atalanta i Udinese w ramach 22. kolejki Serie A. Sędzią głównym spotkania był Marco Piccinini z Włoch.

Atmosfera na stadionie była niesamowita. Kibice obu drużyn dopingowali swoich zawodników, tworząc fantastyczną aurę przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-0, a bramki dla Atalanty strzelili A. Miranchuk w 33. minucie po asyście C. De Ketelaere oraz G. Scamacca w 45. minucie, ponownie po podaniu C. De Ketelaere.

W drugiej połowie emocje również sięgały zenitu. Obie drużyny otrzymały żółte kartki. Mario Pašalić i Éderson z Atalanty oraz Thomas Kristensen z Udinese musieli uważać na swoje zachowanie na boisku.

Mimo wzmożonej walki, żadna z drużyn nie zdołała zmienić wyniku. Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy.

Następne mecze dla Atalanty to starcia z Lazio, Genoa i Sassuolo, natomiast Udinese zmierzy się z Monza oraz Juventusem.