Dnia 2021-10-17 13:00 na obiekcie Stadio Carlo Castellani miał miejsce mecz pomiędzy Empoli i Atalanta - wynik 1-4

Empoli - Atalanta wynik 1-4. Dnia 2021-10-17 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani odbył się mecz ligi Serie A kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Empoli i Atalanta.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Empoli a Atalanta wynik to 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Gole strzelali: J. Iličić 11' 0-1 M. Pašalić J. Iličić 26' 0-2 L. Muriel F. Di Francesco 30' 1-2 L. Štulac M. Viti 49' 1-3 D. Zapata 89' 1-4 M. Pašalić

Żółte kartki Empoli: Riccardo Marchizza 37' Leo Štulac 46' Filippo Bandinelli 67'

Żółte kartki Atalanta: Remo Freuler 69' José Luis Palomino 80'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Atalanta:

Sędzią głównym tego spotkania był Serra Marco, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Empoli stanie naprzeciw Salernitana, następne spotkania z drużynami Inter i Sassuolo. Kolejno natomiast Atalanta z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Sampdoria.

Dzisiaj kibice śledzą poczynania ligi Serie A. Złożone z uzdolnionych zawodników zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Riccardo Marchizza Remo Freuler systematycznie zapewniają fantastycznym fanom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy graczami ligowymi bywają nader zajadłe, rzadko bywa, że zmagania przynudzają. Bardzo często obserwujemy nieczyste faule, wspaniałe bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Serie A. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Empoli i Atalanta w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadio Carlo Castellani.