Atalanta vs Lazio, wynik meczu - 2-2

Atalanta vs Lazio zakończony wynikiem 2-2.

Pierwsza część spotkania między Atalanta a Lazio zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2021-10-30 13:00 na obiekcie sportowym Gewiss Stadium rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Atalanta oraz Lazio.

Gole strzelali: Pedro 18' 0-1 D. Zapata 45' 1-1 M. Lovato C. Immobile 74' 1-2 T. Bašić M. de Roon 90' 2-2 M. Demiral

Żółte kartki Atalanta: Merih Demiral 78'

Żółte kartki Lazio: Luiz Felipe 34' Lucas Leiva 90' Pepe Reina 90'

Czerwone kartki Atalanta:

Czerwone kartki Lazio:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Guida, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Atalanta stawi czoła Manchester United, następne spotkania z drużynami Cagliari oraz Spezia. Kolejno natomiast Lazio z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana oraz Juventus.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą potyczki ligi Serie A. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak Merih Demiral Luiz Felipe nieraz zapewniły kapitalnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki między piłkarzami bywają zażarte, rzadko okazuje się definitywnie, że są to widowiska nudne. Trafiamy na nieczyste faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty oraz gole gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A. Udział takich popularnych drużyn jak Atalanta i Lazio w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Gewiss Stadium.