Dnia 2022-04-10 13:00 miało miejsce spotkanie między Sassuolo oraz Atalanta - końcowy wynik 2-1

Sassuolo - Atalanta, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Sassuolo a Atalanta wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-04-10 13:00 na obiekcie sportowym MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 32 pomiędzy Sassuolo a Atalanta.

Gole strzelali: H. Traorè 24' 1-0 G. Kiriakopoulos H. Traorè 61' 2-0 M. Lopez L. Muriel 90' 2-1

Żółte kartki Sassuolo: Matheus Henrique 39' Mert Müldür 63'

Żółte kartki Atalanta: Davide Zappacosta 90'

Czerwone kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Atalanta:

Główny arbiter spotkania to Juan Luca Sacchi, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Sassuolo zmierzy się już z Cagliari, następne spotkania z drużynami Juventus oraz Napoli a Atalanta podejmie RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Verona oraz Venezia.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Serie A. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak Matheus Henrique Davide Zappacosta nieprzerwanie sprawiają fantastycznym sympatykom wiele emocji. Niesamowite potyczki między graczami z ligi są zaciekłe, rzadko bywa, iż są to zmagania nużące. Systematycznie obserwujemy bezwzględne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Sassuolo i Atalanta z ligi Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, MAPEI Stadium - Città del Tricolore.