Spotkanie Sampdoria - Atalanta zakończone wynikiem 1-3 dnia 2021-10-27 16:30 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris

Sampdoria - Atalanta 1-3.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sampdoria i Atalanta zakończyła się 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Dnia 2021-10-27 16:30 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 10 pomiędzy Sampdoria a Atalanta.

Gole strzelali: F. Caputo 10' 1-0 M. Thorsby K. Askildsen 17' 1-1 D. Zapata 21' 1-2 D. Zappacosta J. Iličić 90' 1-3 A. Miranchuk

Żółte kartki Sampdoria: Morten Thorsby 26' Kristoffer Askildsen 29' Omar Colley 36' Julian Chabot 90'

Żółte kartki Atalanta: José Luis Palomino 14' Josip Iličić 65' Remo Freuler 90'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Atalanta:

Sędzią głównym tego spotkania był Alessandro Prontera, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sampdoria stanie naprzeciw Bologna, następne spotkania z drużynami Salernitana i Verona. Kolejno natomiast Atalanta z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Cagliari i Spezia.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki w lidze Serie A. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Morten Thorsby José Luis Palomino często zaserwowały własnym stałym fanom wiele wspaniałych przeżyć. Bardzo często zdarzają się ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, idealne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są zażarte, rzadko zdarza się, że są to mecze drętwe. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich iprzeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Sampdoria i Atalanta jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.