Miłośnicy drużyny Atalanta Bergamo

Mecz pomiędzy Juventus kontra Atalanta wynik 2-2

Na obiekcie Allianz Stadium dnia 2024-03-10 17:00 odbył się mecz Juventus - Atalanta - 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Juventusem a Atalantą w ramach 28. kolejki Serie A był prawdziwą uczciwą walką na murawie. Mimo prowadzenia Atalanty na przerwę, ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami po zaciętym starciu zakończonym remisem 2-2. Mecz, który odbył się w Allianz Stadium, dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych momentów. Czy któryś z zespołów zdołał przełamać impas i zdobyć zwycięstwo?

Mecz Atalanta - Bologna, wynik 1-2

Mecz Atalanta kontra Bologna zakończony wynikiem 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Atalantą a Bologną okazał się niespodzianką dla kibiców. Spotkanie, które odbyło się 3 marca o godzinie 17:00 na Gewiss Stadium, zakończyło się wynikiem 1-2 na korzyść drużyny gości. Pomimo prowadzenia 1-0 na przerwę, Atalanta nie zdołała utrzymać przewagi nad determinowaną ekipą Bologny. Kto ostatecznie wygrał? Sprawdźcie poniżej!

Inter vs Atalanta, wynik 4-0

Na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza odbył się mecz pomiędzy Inter oraz Atalanta: końcowy wynik 4-0

Inter imponująco pokonał Atalantę 4-0 w meczu rozegranym na Stadio Giuseppe Meazza w ramach 21. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie odbyło się 4 dni temu, 28 lutego o godzinie 19:45, a gospodarze już do przerwy prowadzili 2-0. To zdecydowanie udany występ drużyny Interu, która pewnie kontrolowała grę i sięgnęła po pełną pulę punktów.

Mecz pomiędzy AC Milan vs Atalanta wynik 1-1

Dnia 2024-02-25 19:45 miało miejsce spotkanie pomiędzy AC Milan oraz Atalanta zakończone wynikiem 1-1

Wczoraj, 25 lutego, na Stadio Giuseppe Meazza odbył się emocjonujący mecz pomiędzy AC Milan i Atalantą, który zakończył się remisem 1-1. Obie drużyny zaoferowały kibicom wspaniałą rywalizację, a wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną walkę. Spotkanie to miało miejsce w ramach 26. kolejki włoskiej Serie A, co sprawiło, że atmosfera na stadionie była niesamowita.

Mecz pomiędzy Atalanta vs Sassuolo, wynik końcowy 3-0

Dnia 2024-02-17 19:45 miał miejsce mecz pomiędzy Atalanta i Sassuolo: wynik końcowy 3-0

W ostatniej kolejce Serie A doszło do spotkania pomiędzy drużynami Atalanta i Sassuolo, które odbyło się w Gewiss Stadium. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 3-0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Atalanty. Spotkanie miało miejsce 2 dni temu, 17 lutego o godzinie 19:45, a teraz przynosimy Wam pełne sprawozdanie z tego starcia piłkarskich drużyn.

Genoa - Atalanta, wynik końcowy 1-4

Genoa kontra Atalanta, wynik meczu 1-4

Wczorajszy mecz pomiędzy Genoa a Atalantą był prawdziwym widowiskiem na boisku Stadio Comunale Luigi Ferraris. Atalanta kontrolowała grę od pierwszego gwizdka, co zaowocowało wynikiem 1-4 na korzyść gości. Mimo starań gospodarzy, goście okazali się zdecydowanie skuteczniejsi, zapewniając sobie pewne zwycięstwo. Mecz ten odbył się 11 lutego o godzinie 17:00, a teraz wszyscy kibice z niecierpliwością czekają na kolejną kolejkę Serie A.

Atalanta - Lazio 3-1

Dnia 2024-02-04 17:00 na obiekcie Gewiss Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Atalanta i Lazio - 3-1

W ostatnim spotkaniu Serie A, Atalanta podejmowała Lazio w emocjonującym widowisku na Gewiss Stadium. Po pełnym zaangażowania 90 minutach gry, drużyna gospodarzy zwyciężyła 3-1, zdobywając cenne trzy punkty. Mecz odbył się 4 lutego 2024 roku o godzinie 17:00, a wynik na przerwę wynosił 2-0 na korzyść Atalanty. Przeczytaj relację, aby poznać wszystkie szczegóły tego starcia.

Mecz pomiędzy Atalanta kontra Frosinone, wynik 5-0

Spotkanie Atalanta - Frosinone na obiekcie Gewiss Stadium - 5-0

Dziś mieliśmy okazję obserwować niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Atalanta i Frosinone. Spotkanie odbyło się na stadionie Gewiss Stadium w ramach rozgrywek Serie A, a zakończyło się zwycięstwem Atalanty aż 5-0. Już w pierwszej połowie gospodarze osiągnęli imponującą przewagę 3-0, co stanowiło znakomitą zapowiedź widowiskowej drugiej połowy. Czytajcie dalej, by poznać wszystkie szczegóły tego niezwykłego meczu!

Mecz AS Roma vs Atalanta wynik 1-1

Spotkanie AS Roma kontra Atalanta dnia 2024-01-07 19:45 na stadionie Stadio Olimpico - wynik 1-1

W meczu Serie A pomiędzy drużynami AS Roma i Atalanta, które odbyło się na Stadio Olimpico, obie ekipy podzieliły się punktami, remisując 1-1. Wynik na przerwę również wskazywał remis 1-1. Mecz miał miejsce 7 stycznia 2024 roku o godzinie 19:45, a był to mecz 19. kolejki włoskiej ligi piłkarskiej.

Atalanta vs Lecce 1-0

Atalanta kontra Lecce, wynik spotkania: 1-0

Dzisiaj mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Atalanta i Lecce w ramach Serie A. Spotkanie odbyło się na Gewiss Stadium, a wynik końcowy to 1-0 dla gospodarzy. Choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, to druga część meczu dostarczyła wielu emocji i decydującego gola.

Atalanta - AC Milan wynik 3-2

Mecz Atalanta kontra AC Milan zakończony wynikiem 3-2

W sobotni wieczór na Gewiss Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Atalanta i AC Milan. Spotkanie obfitowało w emocje oraz wiele bramek, a ostateczny wynik 3-2 na korzyść gospodarzy zaskoczył wielu kibiców. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, lecz druga połowa dostarczyła widzom jeszcze więcej emocji. Mecz odbył się w ramach 15. kolejki Serie A, a jego data oraz godzina to 9 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00.

Torino vs Atalanta wynik spotkania 3-0

Dnia 2023-12-04 19:45 na obiekcie Stadio Olimpico Grande Torino odbyło się spotkanie pomiędzy Torino i Atalanta zakończone wynikiem 3-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Torino a Atalantą był pełen emocji i wrażeń. Drużyny zmierzyły się na Stadio Olimpico Grande Torino w ramach 14. kolejki Serie A. Ostateczny wynik 3-0 na korzyść Torino z pewnością zaskoczył wielu kibiców. Czy ta wygrana oznacza, że Torino jest gotowe na walkę o wyższe pozycje w tabeli? Przekonajmy się, analizując szczegóły tego zaciętego starcia.

Mecz pomiędzy Atalanta kontra Napoli, wynik 1-2

Mecz Atalanta vs Napoli, wynik końcowy 1-2

W niedzielnym starciu Serie A Atalanta podejmowała Napoli na własnym terenie w Gewiss Stadium. Mecz zakończył się zwycięstwem Napoli 2-1 po emocjonującym starciu, które dostarczyło wiele emocji i pięknych akcji. Napoli objęło prowadzenie po pierwszej połowie, a mimo zażartej walki Atalanta nie zdołała odrobić straty, przegrywając to spotkanie.

Mecz Udinese vs Atalanta zakończony wynikiem 1-1

Udinese kontra Atalanta, wynik meczu 1-1

W niedzielnym meczu Serie A doszło do zaciętej rywalizacji pomiędzy drużynami Udinese i Atalanta. Spotkanie odbyło się na stadionie Bluenergy Stadium o godzinie 14:00. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej, co przełożyło się na emocjonujące widowisko. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a już na przerwę to gospodarze prowadzili 1-0. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przebiegu tej zaciętej rywalizacji w Serie A.