Spotkanie Atalanta - Genoa dnia 2022-03-13 17:00 na obiekcie Gewiss Stadium - 0-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Atalanta oraz Genoa wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-03-13 17:00 na stadionie Gewiss Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Atalanta i Genoa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Atalanta: Davide Zappacosta 38' Rafael Tolói 82'

Żółte kartki Genoa:

Czerwone kartki Atalanta:

Czerwone kartki Genoa:

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Atalanta stanie naprzeciw Bayer Leverkusen, następne spotkania z drużynami Bologna i Napoli natomiast Genoa z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Lazio.

Liczni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Fascynujące piłkarskie zespoły i piłkarze jak Davide Zappacosta nieraz zagwarantowały swoim miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Obserwujemy spektakularne bramki czy asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami są bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to mecze statyczne. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Serie A. Atalanta oraz Genoa oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Gewiss Stadium.