Na stadionie Gewiss Stadium dnia 2022-02-06 11:30 odbyło się spotkanie między Atalanta oraz Cagliari zakończone wynikiem 1-2

Dnia 2022-02-06 11:30 na stadionie Gewiss Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Atalanta oraz Cagliari.

Pierwsza część spotkania między Atalanta a Cagliari zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: G. Pereiro 50' 0-1 Dalbert Henrique J. Palomino 64' 1-1 G. Pereiro 68' 1-2 R. Bellanova

Żółte kartki Atalanta: Davide Zappacosta 61'

Żółte kartki Cagliari: Dalbert 24' Alberto Grassi 35' Alessandro Deiola 63' Alessio Cragno 90' Edoardo Goldaniga 90'

Czerwone kartki Atalanta: Juan Musso 52'

Czerwone kartki Cagliari:

Sędzią głównym tego spotkania był Alessandro Prontera, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Atalanta stanie naprzeciw Fiorentina, następne spotkania z drużynami Juventus oraz Olympiakos Piraeus natomiast Cagliari z Empoli. Następne mecze zagra z drużynami Napoli oraz Torino.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów śledzi ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Davide Zappacosta Dalbert często serwują fantastycznym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania między drużynami futbolowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze męczą. Stale zdarzają się bezlitosne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne bramki i asysty, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iprzeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Atalanta i Cagliari oraz ich udział w Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Gewiss Stadium.