Dnia 2021-12-21 19:45 odbyło się spotkanie Genoa - Atalanta zakończone wynikiem 0-0

Genoa - Atalanta wynik 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Genoa a Atalanta zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2021-12-21 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 19 pomiędzy Genoa a Atalanta.

Gole strzelali:

Żółte kartki Genoa: Stefano Sturaro 19' Milan Badelj 41'

Żółte kartki Atalanta: Remo Freuler 23'

Czerwone kartki Genoa:

Czerwone kartki Atalanta:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Valeri. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Genoa stawi czoła Sassuolo, następne spotkania z drużynami Spezia i AC Milan natomiast Atalanta zmierzy się z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Venezia.

Fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki w lidze Serie A. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Stefano Sturaro Remo Freuler niejednokrotnie zapewniły własnym stałym kibicom mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami są bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, iż spotkania męczą. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, wyjątkowe asysty i bramki, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, aby śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Genoa oraz Atalanta jak ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.