Spotkanie pomiędzy Atalanta i AS Roma na stadionie Gewiss Stadium dnia 2021-12-18 14:00: wynik 1-4

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Atalanta a AS Roma wynik wynosił 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Dnia 2021-12-18 14:00 na stadionie Gewiss Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Atalanta a AS Roma.

Gole strzelali: T. Abraham 1' 0-1 N. Zaniolo 27' 0-2 J. Veretout B. Cristante 45' 1-2 C. Smalling 72' 1-3 J. Veretout T. Abraham 82' 1-4

Żółte kartki Atalanta: Marten de Roon 7'

Żółte kartki AS Roma: Nicolò Zaniolo 9' Roger Ibañez 49' Gianluca Mancini 74'

Czerwone kartki Atalanta:

Czerwone kartki AS Roma:

Główny sędzia meczu - Massimiliano Irrati, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Atalanta stanie naprzeciw Genoa, następne spotkania z drużynami Torino i Udinese. Kolejno natomiast AS Roma zmierzy się z Sampdoria. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan i Juventus.

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą interesujące starcia, które startują w lidze Serie A. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Marten de Roon Nicolò Zaniolo często zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Często obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe asysty czy gole, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to spotkania usypiające. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Atalanta i AS Roma z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Gewiss Stadium.