Na stadionie Gewiss Stadium odbyło się spotkanie między Atalanta i Venezia zakończone wynikiem 4-0

Dnia 2021-11-30 17:30 na stadionie Gewiss Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Atalanta i Venezia.

Po pierwszej połowie spotkania między Atalanta a Venezia wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

 

Gole strzelali: M. Pašalić 7' 1-0 J. Iličić M. Pašalić 12' 2-0 L. Muriel T. Koopmeiners 57' 3-0 G. Pezzella M. Pašalić 67' 4-0 L. Muriel

Żółte kartki Atalanta:

Żółte kartki Venezia: Ethan Ampadu 81'

Czerwone kartki Atalanta:

Czerwone kartki Venezia:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Santoro. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Atalanta zmierzy się już z Villarreal, następne spotkania z drużynami Verona i AS Roma natomiast Venezia z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Lazio.

Coraz częściej oddani fani śledzą pasjonujące potyczki ligi Serie A. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak m.in. Ethan Ampadu wielokrotnie zapewniły swoim stałym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki między graczami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że mecze męczą. Zdarzają się przechodzące do historii bramki i asysty, bezlitosne faule zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskie ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Atalanta i Venezia oraz ich udział w Serie A zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Gewiss Stadium.